czegoniewiemyobankach | e-blogi.pl
_blog czegoniewiemyobankach
Ranking lokat bankowych średnioterminowych - październik 2017 r. 2017-10-27

Nest Lokata Witaj.


Lokaty średnioterminowe to lokaty jakie zawiera się na okres od sześciu do jedenastu miesięcy. Sprawdźmy jakie lokaty średnioterminowe są najbardziej opłacalne w październiku tego roku. Patrząc na ranking można zauważyć jednego znaczącego lidera lokat średnioterminowych. Jest nim Nest Bank ze swoją półroczną Nest Lokatą Witaj. Oprocentowanie nominalne jakie nam oferuje ten bank wynosi 4% w skali roku. Na lokacie możemy wpłacić kwotę minimum tysiąca złotych. Maksymalna kwota na lokacie to dziesięć tysięcy złotych. Jest to lokata dla nowych klientów Nest Banku. Muszą oni jednak założyć Nest konto. Lokatę można otworzyć już w ciągu trzydziestu dni od założenia rachunku osobistego. Oprocentowanie 4% jest dla tych klientów, którzy w ciągu dwóch miesięcy od założenia lokaty mają na wpływy na swoje Nest konto w wysokości minimum 2500 złotych z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty, stypendium lub z tytułu świadczenia 500+. Taki wpływ wystarczy jeżeli będzie w jednym z tych dwóch miesięcy. Wniosek o lokatę można złożyć za pośrednictwem strony internetowej Nest Banku. W październiku Nest Lokata Witaj jest najlepiej oprocentowaną lokatą średnioterminową z jakiej można skorzystać. Oprocentowanie pozostałych jest poniżej 3%, zobacz dobre oferty na stronie http://www.mojalokata.com.pl/.


Alior Bank proponuje nam lokatę 90 dni z oprocentowaniem 2,5%. Jest to lokata jaką zakłada się na 186 dni. Można na nią wpłacić od tysiąca do dwustu tysięcy złotych. Lokata skierowana jest do nowych klientów Alior Banku, którzy na dzień, w którym założyli lokatę nie posiadali w tym banku kartoteki klienta. Jest to lokata jaką założymy tylko i wyłącznie przez internet, za pośrednictwem strony banku. Takie samo oprocentowanie 2,5% w skali roku oferuje nam Nest Bank w ofercie Nest Lokata nowe Środki. Lokatę założymy na okres sześciu miesięcy. Minimalna kwota potrzebna do uruchomienia lokaty to tysiąc złotych, zaś maksymalna aż dwa miliony. Jak widać po zakresie kwot na lokacie mogą z niej skorzystać zarówno osoby biedniejsze jak i prawdziwi biznesmeni. Takie oprocentowanie przeznaczone jest dla lokat założonych za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Lokata Cloud w


Idea Banku jest lokatą z oprocentowaniem 2,41% w skali roku. Jest to lokata na okres 6 miesięcy. Można na nią wpłacić od 500 zł do 1 000000 zł. Oprocentowanie nominalne lokaty wynosi jednak więcej bo 2,65%. Jest to lokata dla posiadaczy Konta Idealnego w Idea Banku. To z tego rachunku musi być zasilona lokata. Nie spełniając warunków lokaty oprocentowanie depozytu spadnie do 0,5%. Bank BGŻ Optima proponuje nam Lokatę kolekcjonerską z oprocentowaniem nominalnym 2,4% w skali roku. Jest to lokata zakładana na okres pół roku. Zakres kwot na lokacie to przedział od 1000 do 100 000 zł. Na lokatę możemy wpłacić nowe środki, które stanowią nadwyżkę nad saldem naszych depozytów w Banku BGŻ Optima na dzień 17 października 2017 r. W ramach tej oferty można założyć maksymalnie trzy takie lokaty. Lokata Rentierska IB w Idea Banku ma oprocentowanie nominalne 2,35% w skali roku. Jest lokatą zakładaną na okres 9 miesięcy. Zakres kwot jakie można wpłacić na tą lokatę to przedział od 500 do 1 000000 zł. Jest to lokata jaką Idea Bank przygotował dla posiadaczy Konta Idealnego. Odsetki jakie uda się zgromadzić na lokacie, wypłacane są w każdym miesiącu na konto osobiste. Lokatę można również założyć na okres sześciu miesięcy, ale jej oprocentowanie spadnie do 2,3%. Ciekawą propozycję przygotował Alior Bank. Lokata na nowe środki ma oprocentowanie nominalne w wysokości 2,25% w skali roku. Jest to lokata na okres 9 miesięcy. Kwota minimalna na lokacie to 1000 zł.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]