czegoniewiemyobankach | e-blogi.pl
_blog czegoniewiemyobankach
Kto obecnie korzysta z kredytów gotówkowych? 2015-02-17

Dzisiaj coraz więcej osób korzysta z możliwości zaciągania kredytów.


Kredyty gotówkowe w dzisiejszych czasach są bardzo znaną formą wszystkim pożyczania pieniędzy. Dzisiaj poza tym zazwyczaj trwa to dość krótko, ponieważ jest minimum formalności, jakie musimy powypełniać a do tego nie musimy wychodzić po taki kredyt do placówki banku, do złożenia wniosku wystarczy posiadać komputer, który jest podłączony do Internetu i umieć obsługiwać się przeglądarką internetową. Taki kredyt może mieć naprawdę bardzo niskie oprocentowanie tylko należy wybrać spośród ofert takie która mają najniższą stopę procentową i przede wszystkim jak najdogodniejsze inne warunki.


Dzięki temu bez trudu możemy znaleźć takie rozwiązanie dla nas, aby forma spłacania nie przysporzyła nam trosk. Należy również uważać na to, aby zawsze terminowo płacić ratę ze względu na to, że nie spłacenie w terminie określonej sumy raty może prowadzić do niezbyt miłych konsekwencji. Poza tym że zostaną naliczone nam odsetki, które mogą być bardzo wysokie, często w umowie z bankiem mamy także podaną listę opłat dodatkowych w tym także monitów, które banki przysyłają do osób zalegających ze spłatą. Każdy taki monit, często także telefoniczny jest doliczany do ogólnej sumy, jaką należy oddać bankowi.


Dlatego też z pewnością warto jest zadbać o to, aby z tej strony nie mieć żadnych problemów. Dobrym wyjściem jest tak zwane polecenie zapłaty, czyli sytuacja w której samoczynnie pieniądze są przekazywane z naszego konta na spłatę kredytu. Takie polecenie zapłaty może mieć dwie wersje. W jednej sami zlecamy jego wykonywanie, i określamy kwotę która co miesiąc i w podanym przez nas terminie ma być pobrana z naszego konta i przekazana do banku z odpowiednim tytułem spłaty. Jest to możliwe jednak tylko w sytuacji, gdy rata naszego kredytu ma stałą wysokość.


Gdy może się ona zmieniać, lepiej na pewno jest aby to bank któremu mamy spłacać kredyt złożył polecenie zapłaty. Wyrażamy wtedy zgodę, aby za każdym razem, gdy bank przyśle takie zlecenia, zostało ono realizowane w podanej prze niego wysokości. Dzięki temu nie musimy o niczym pamiętać, i dlatego też coraz więcej osób decyduje się na taką właśnie formę płacenia kredytu. Obecnie banki oferują szereg innych rozwiązań, które nie pozwolą nam zapomnieć o płatności kredytu. Możemy zdecydować się na to, aby przed terminem spłaty otrzymać smsa z informacją o zbliżającym się terminie zapłaty, tak samo można poprosić o to, aby otrzymywać wiadomości na pocztę elektroniczną. Dlatego z pewnością możliwości o tym aby ni zapomnieć o konieczności spłaty swojego zobowiązania mamy bardzo dużo.  


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]